Společnost Paradix s.r.o. provozuje v budově hotelu Centrál tři hlavní aktivity. 

První z nich je provoz a správa budovy Centrálu. Kromě dlouhodobých pronájmů, které se týkají především obchodních jednotek v přízemí a kanceláří ve třetím nadzemním podlaží, nabízíme jednorázový pronájem našich prostor.  Nabízíme především  Pronájem velkého sálu a Pronájem malého sálu. V případě zájmu jsou zde k dispozici i další prostory včetně kavárny nebo modrého salonku ve třetím podlaží.

Druhou aktivitou je provoz naší kavárny Café Centrál. zde odkaz na webové stránky. novopackaprazirna.cz/kavarna-central/

Kavárna je do určité míry srdce celé budovy, kromě občerstvení by zde měly být k dispozici i vstupenky na akce v hlavním sále a obsluha by vám měla poskytnout základní informace o našich činnostech a blížících se akcích.

Třetí aktivitou je provoz Novopacké pražírny. V suterénu budovy pražíme kvalitní arabiky z celého světa a připravujeme originální směsi. Kávu  pochopitelně můžete ochutnat i zakoupit v kavárně. Pražírna funkuje již od roku 2012 a po dohodě je možné zde zorganizovat exkurzi případně uspořádat besedu.